Čime se bavimo

●Turkovic Footballization agencija vrši organizaciju i iznalaženje investitora iz R.Turske, pružanje pomoći o sklapanju novih poslovnih aranžmana u proizvodnoj industriji širokih branši,građevinskih projekata.

●Za primer je projekat stambenih jedinica eksluzivne kategorije Turkovic Royal City Sjenica.

●Turkovic Footballization agencija prati i servira statistističke informacije u građevinarstvu te obezbeđuje podatke o izvedenim građevinskim radovima po pozicijama.

●Buduće investitore opskrubljemo sa podacima o građevinskim radovima a koji omogućavaju praćenje obima građevinske proizvodnje, i sagledavanje strukture investicionih ulaganja u građevine prema klasifikaciji vrsta građevina.

●Takodjer pružamo podatke o građevinskim investicijama u regionu a na osnovu stoje pokazatelji budućih kretanja građevinskih aktivnosti a Turkovic sistem teži biti uvijek u trendu zbivanja i potražnje ili ponude.

● Turkovic Footballization ajansı, Türkiye’den yatırımcıları organize etmekle,bulmakla ve çok çeşitli endüstrilerin çeşitli imalat sektöründeki yeni iş düzenlemelerinin sonuçlandırılmasına yardımcı olmaktadır.

● Örneğin, Turkovic Royal City Sjenica exluzive kategorisindeki konutların projesidır.

●Turkovic Footballization Ajansı inşaatta istatistiksel bilgileri izler,yatirimciya sunar ve pozisyona göre yapılan inşaat işleri hakkında veri sağlar.

●Gelecekteki yatırımcılara, inşaat üretim hacminin izlenmesini sağlayan inşaat işleri hakkında veriler ve bina türlerinin sınıflandırılmasına göre binalardaki yatırım yatırımlarının yapısına genel bir bakış sunuyoruz.

●İnşaat faaliyetlerindeki gelecekteki gelişmelerin göstergelerine dayanarak bölgedeki inşaat yatırımları hakkında da veri sağlıyoruz ve Turkovic sistemi her zaman gelişme ve talep veya arz üzerinde olmaya eğilimindedir.