O Agenciji

Nekoliko reči

Koliko ima onih koji ne žele tvoj uspjeh - toliko ima onih koji žele ?!
Sizin başarılı olmamanızı kaç isteyen kişi varsa okadar da başarılı olmanızı isteyen de vardır!

● Turkovic Footballization ajansı, Türkiye’den yatırımcıları organize etmekle,bulmakla ve çok çeşitli endüstrilerin çeşitli imalat sektöründeki yeni iş düzenlemelerinin sonuçlandırılmasına yardımcı olmaktadır.
● Örneğin, Turkovic Royal City Sjenica exluzive kategorisindeki konutların projesidır.
●Turkovic Footballization Ajansı inşaatta istatistiksel bilgileri izler,yatirimciya sunar ve pozisyona göre yapılan inşaat işleri hakkında veri sağlar.
●Gelecekteki yatırımcılara, inşaat üretim hacminin izlenmesini sağlayan inşaat işleri hakkında veriler ve bina türlerinin sınıflandırılmasına göre binalardaki yatırım yatırımlarının yapısına genel bir bakış sunuyoruz.
●İnşaat faaliyetlerindeki gelecekteki gelişmelerin göstergelerine dayanarak bölgedeki inşaat yatırımları hakkında da veri sağlıyoruz ve Turkovic sistemi her zaman gelişme ve talep veya arz üzerinde olmaya eğilimindedir.

01.

Spor yönetimi ve danışmanlık

Turković Ajansı, profesyonel futbolcular için spor yönetimi ve danışmanlık alanında faaliyet göstermektedir. En iyi futbol kulüpleri ve oyuncuları Avrupa çapında en yüksek kalitede lobi ve hizmetler sunuyoruz.Çalıştığım ulkeler Ispanyadan,Fransa,Almanya,Italya,Inglitere Balkan ulkelerden tabbi ki Turkiye’ye kadar.

02.

Kariyer

TURKOVIC FOOTBALLIZATION’ın kurucusu Turkoviç Muşo,üniversite öğrencilik günlerinde spor yaparak ve Türkiye’deki spor (futbol) kulüplerinde yer alan CV’si iş hayatımın ve kişisel kariyerimin günümüze kadar geçen eski Yugoslavya’dan bulunmaktadır.

03.

Futbol dünyasındaki en ünlü isimler

Turkovic Futbol Ajansı, dünyanın farklı ülkelerinden en iyi futbolcuların kariyerlerine öncülük etti.Turkovic Futbol Ajansı uzun yıllar futbol dünyasındaki isimler ve diğer birçok iyi oyuncu ve antrenörle işbirliği yaptı.

Moji partneri
Iş ortaklarim / Partners

Europa and Espana Football region

Verujemo u rast biznisa
Talenat osvaja meč, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.